, 7 Травня
booked.net

Володимир Гройсман: Агресія Путіна проти України – це коронавірус, а вакцина – це коаліція наших партнерів, провідних країн світу

Агресія Росії проти України сьогодні нагадує коронавірус, який щодня мутує і стає тільки більш агресивним, водночас “вакциною” проти нього може бути тільки широка коаліція країн – на базі “Великої сімки” та за лідерства Сполучених Штатів Америки, заявив в ефірі телеканалу “Україна 24” лідер партії “Українська Стратегія Гройсмана” Володимир Гройсман.

На його переконання, сьогодні світ стоїть перед вибором – або бандитизм і беззаконня, або порядок і закон. І саме Україна має дати світу шанс визначитися з вибором і сформувати потужну, дружну й болючу відповідь агресорові.

“Нині путінська агресія – це коронавірус, який мутує і стає агресивнішим. І це потрібно усвідомити. Вакцина проти вірусу – консолідація наших партнерів. Це головне завдання світової дипломатії. Закликаю президента Зеленського і владну більшість спрямувати зусилля на консолідацію наших партнерів. Адже завдяки нашим партнерам і нашому війську, яке міцно стоїть на своїх позиціях, Путін пограв м’язами і заявив, що відводить війська. А всі розмови про зустрічі (Зеленського і Путіна), пошуки місця – це втрата часу для України. А для нас час має ключове значення”, – наголосив колишній прем’єр-міністр.

Як зазначив Гройсман, Кремль намагається з усіх сил затягнути переговори, щоб виграти собі можливість пристосуватися – до санкцій, до ситуації у світі. Зате українці отримують похоронки і щодня зазнають втрат.

“Ми маємо унікальний шанс світовою коаліцією під лідерством президента США Джо Байдена, який особисто включений у процес і починає демонструвати лідерство в цьому процесі, досягти результатів”, – наголосив політик.

Він уточнив, що санкції проти РФ мають бути скоординованими, й “агресору має бути боляче”.

“Дипломатичному корпусу потрібно залучити наших партнерів, країни “Великої сімки” – запросити їх в Україну, щоб вони висловили тут свою підтримку. Це серйозний порядок денний. Консолідація світу має ключове значення. Це і є план дій, яким потрібно займатися”, – резюмував екс-прем’єр.

Останні новини

Новини

6 Травня
5 Травня