, 18 Червня
booked.net
5 Вересня, 2020, 13:04

Володимир Гройсман: Економічне падіння почалося вже через два місяці після моєї відставки

Наголосив експрем’єр-міністр України  Володимир Гройсман в ефірі «Громадського радіо».

За його словами Уряд країни працює без чіткої програми, а це сильно хвилює українців та призводить до незворотніх наслідків. Вже на сьогодні,  за даними Мінфіну, дефіцит держбюджету сягнув рекордного значення за останні п’ять років –  300 млрд грн.

Це почалося через два місяці як я передав Уряд. Не було зроблено жодних правильних кроків з боку влади, щоб припинити падіння економіки. Потім додався ще коронавірус, тому зараз в економіці є великі проблеми і не треба списувати їх лише на COVID-19. Я впевнений, є багато кроків, які можна було б зробити для підтримки української економіки.

 

За словами Володимира Гройсмана, мають бути впроваджені ефективні програми підтримки для підприємців , аграріїв та звичайних українців, адже саме ці люди є гарантами наповнюваності бюджету.

Я спілкуюся з багатьма людьми, підприємцями, представниками малого та середнього бізнесу – їм ніхто не подав руки! Влада не зробила нічого. Політика мого Уряду була зовсім іншою! Запроваджуючи ті чи інші програми  необхідно насамперед думати про українців, їх робочі місця та економічний розвиток країни. Інтереси України мають бути першочерговими!

Володимир Гройсман наголосив, що багато раз публічно звертався з порадами та дієвими рішеннями як запобігти кризі, але ніхто їх не чує.

Дивлячись на те, що відбувається в країні – я не можу стояти осторонь. Тому буду робити все, щоб максимально використати свої можливості та бути корисним державі!

 

 

 

 

Останні новини

Новини

17 Червня
16 Червня