, 27 Січня
booked.net

Володимир Гройсман консолідує конструктивні політичні сили в регіонах

Політична партія “Українська Стратегія Гройсмана” та Всеукраїнське об’єднання “Платформа Громад”, представлена в радах різних рівнів Івано-Франківщини, заявили про стратегічне партнерство. Відповідні домовленості підписали голови партій – Володимир Гройсман та Олег Гончарук в Івано-Франківську.

Мета партнерства – співробітництво на регіональному та загальнодержавному рівні, представництво і захист інтересів громад, спільна участь у наступній парламентській кампанії. Серед пріоритетних тем співпраці – виправлення допущених чинною владою помилок у реформі децентралізації, просування ідей підтримки громад – у контексті адміністративного управління, повноважень та фінансового забезпечення, а також спільна участь у виборчих кампаніях усіх рівнів, включаючи парламентську.

“Ми закладаємо традицію об’єднання людей, які знають свою справу і сміють її робити. Справжні лідери з нами. Ми починаємо шлях, і цей шлях буде достойним. Ми повинні запровадити нову політичну культуру і нову якість відповідальності”, – прокоментував домовленості лідер “УСГ” Володимир Гройсман.

“Коли ми вперше заявили про свою партію, про намір йти на вибори – ми чули багато негативу і критики, але результат, як кажуть, на табло. Ми поставили собі амбітні цілі і досягли їх на місцевих виборах 2020 року. Ми готові йти далі”, – зазначив Олег Гончарук.

 

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня