, 9 Грудня
booked.net

Володимир Гройсман: Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив у різні куточки України “каравани” допомоги

За вісім місяців роботи Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб направив в різні куточки України цілі “каравани” допомоги, і продовжить свою діяльність аж до перемоги. Про це заявив очільник Штабу Володимир Гройсман в інтерв’ю телеканалу “Віта”.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Гумштабу

“Ми вирішили створити такий майданчик, як Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, розуміючи необхідність взаємодії з іншими регіонами країни в різних питаннях. Він був створений рішенням голови Вінницької громади Сергія Моргунова  та голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового. Колеги запропонували мені очолити його, і я відповів: без питань, я застосую весь свій досвід, щоб розвивати його діяльність. І зараз штаб об’єднав дуже багато людей. За вісім місяців ми сформували цілі “каравани” підтримки і направили їх туди, де це було необхідно”, – зауважив керівник Гумштабу.  

Від початку роботи, каже Володимир Гройсман, штаб поставив перед собою три пріоритети: соціально-гуманітарні питання (розміщення переселенців, допомога ВПО та вразливим верствам населення); підтримка військових; сприяння відновленню економіки (зокрема, релокація підприємств). 

“Ми почали серйозно працювати над цими трьома напрямками, і сьогодні можна тільки подякувати всім, хто доклав зусилля до роботи штабу. Об’єднались і підприємці, і депутати облради та Вінницької міської ради, депутати громад, голови громад, міжнародні фонди. Без сумнівів, “локомотивом” тут  виступила Вінницька міська рада, яка має великий досвід подібної роботи, але всі ми робимо спільну справу”, – сказав він. 

Окремо Володимир Гройсман відзначив благодійні організації, які об’єднали зусилля в рамках Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу: БФ “Подільська громада”, БФ “Вінниця – комфортне та безпечне місто”, БФ “Енергія відродження”, БФ “Молодь 3.0”.

За вісім місяців роботи, Гумштаб направляв вантажі із допомогою у райони, які найбільше потерпали від війни. Зокрема, коли влітку без водопостачання залишився Миколаїв, волонтери відправили туди 420 тонн питної води. Наразі ж, зауважив очільник Гуманітарного штабу, осінь та зима, яка настане згодом, ставлять перед командою нові задачі:

“Ми працюємо далі, пріоритети змінюються, адже зараз осінь, скоро зима. Військовим потрібні будівельні матеріали для будівництва укриттів – і ми будемо над цим працювати, потрібні генератори – і ми будемо над цим працювати, потрібні засоби зв’язку – і ми будемо над цим працбвати. Також є проблема енергозабезпечення, а світловий день зараз короткий, тож ми вже працюємо над тим, щоб надати десяткам тисяч дітей світловідбивні стрічки, щоб водії бачили їх на дорогах. Начебто, це дрібничка, але це рятуватиме життя дітей, а що може бути цінніше?”.

Володимир Гройсман підкреслює: життя ставить перед колективом Гумштабу різні задачі, але ціль залишається незмінною – із максимальною користю працювати для перемоги.

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня