, 26 Вересня
booked.net
23 Жовтня, 2021, 13:19

Володимир Гройсман прибув до Уланова підтримати кандидата на голову громади Олександра Гоцуляка

Сьогодні, 23 жовтня, на Вінниччині з робочим візитом перебуває лідер політичної партії “Українська Стратегія Гройсмана” – Володимир Гройсман. Одним з пунктів програми візиту стала зустріч з мешканцями Уланівської громади, де незабаром мають відбутися вибори голови.

Володимир Гройсман прибув до Уланова підтримати кандидата на голову громади Олександра Гоцуляка

Володимир Гройсман поспілкувався з жителями Уланова та навколишніх сіл, обговорив з ними політичну ситуацію в державі, насущні проблеми громади та шляхи їхнього розв’язання. Він закликав підтримати на виборах кандидата від “Української Стратегії Гройсмана” Олександра Гоцуляка.

Олександр очолює Уланівську громаду трохи більше півроку, але працює енергійно й наполегливо, тож встиг вже багато чого зробити. Я впевнений, що з підтримкою громади та нашої команди – а вона буде повною і потужною – йому вдасться реалізувати всі свої плани і перетворити Уланівську громади на кращу. Олександр Гоцуляк, так само, як і свого часу, йде на вибори з посади секретаря місцевої ради і так само, як і я, у досить молодому віці – зараз йому 31 рік, а мені у 2006 році, коли я став Вінницьким міським головою, було 28. Це гарний вік для молодого енергійного лідера громади, налаштованого зрушити справу з місця, – сказав Володимир Гройсман.

Олександр Гоцуляк подякував Володимиру Гройсману та всій команді “Української Стратегії Гройсмана” за довіру й підтримку висловив переконання, що спільними зусиллями разом з уланівчанами й своїми однопартійцями зможе суттєво поліпшити умови життя у всіх 36 населених пунктах Уланівської громади.

Я впевнений у своїй команді і у мешканцях громади! Проблем вистачає, але разом ми в змозі їх подолати. Наша Уланівська громада буде кращою! – переконаний Олександр Гоцуляк.

Володимир Гройсман прибув до Уланова підтримати кандидата в голови громади Олександра Гоцуляка

Володимир Гройсман прибув до Уланова підтримати кандидата в голови громади Олександра Гоцуляка

 

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня