, 2 Грудня
booked.net

Володимир Гройсман: “путінський режим загрожує не лише Україні, а й всьому світові – саме тому він має бути знищений!”

Злочинний путінський режим несе в собі загрозу не лише для України, а прагне знищити весь демократичний світ – про це в етері програми “На часі” ТРК “ВІТА” розповів Володимир Гройсман.

“Якби початковий план путіна “взяти Київ за три дні” вдалося реалізувати, то очевидно, що агресор не спинився б на цьому. Далі б зазнали удару Польща, країни Балтії – тобто, країни НАТО, – впевнений Володимир Гройсман. – Загарбницьку політику російського режиму світ вже бачив на прикладі Грузії у 2008 році, українських Криму та Донбасу – у 2014 році. Але відповідні висновки зроблені не були, що й спричинило нинішню російську навалу на Україну.”

Проте зараз, на думку Володимира Гройсмана, демократичний світ швидше усвідомлює жахливий масштаб диктаторських амбіцій путіна, тож все активніше допомагає Україні зброєю, гуманітарною допомогою та санкційною політикою щодо агресора.

“Світ побачив, що путін – ватажок вісі зла, який хоче зруйнувати існуючий порядок, знищити демократичний устрій та підкорити всіх своїй злочинній волі”, – переконаний Володимир Гройсман.

На думку українського політика, перемога демократичного світу над російським тоталітаризмом та його поплічниками має бути безкомпромісною, переконливою, повною і остаточною.

“путіну слід завдати і військової, і економічної поразки!” – підсумував Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада