, 25 Червня
booked.net

Володимир Гройсман: Російські космічні і ядерні погрози – це ще один прояв тероризму

Загрози руйнування Міжнародної космічної станції, використання ядерної та іншої важкої зброї з боку російської федерації – є не що інше, як ще один прояв неонацизму і тероризму проти народів світу, сказав в ефірі марафону «Україна разом» на телеканалі «Україна 24» прем’єр-міністр України (2016-2019), лідер політичної партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман.

«Їхні погрози щодо космічних війн запізнилися на 40 років. Ще Рональд Рейган в 1983 році заявив про програму «Зоряні війни». Але росія і тут не досягла успіху. Натомість Україна завжди була космічною країною. Їхні погрози – це спроба проявити свій неонацизм і тероризм проти вільного світу, в якому є цінності. У них цінностей більше немає. Тож їхній шлях – через Гаагу вслід за російським кораблем», – зазначив Гройсман.

На його переконання, те саме стосується і заяв голови російської дипломатії Лаврова – про несприйняття Кремлем приєднання України до ЄС і НАТО.

«Що означає Україна в ЄС і НАТО? Це означає, що в Україні безпечно, тут розвинута економіка і високий рівень життя. А що сказав Лавров? Що для них погано, коли Україна буде в безпеці, коли українці будуть жити в достатку і мирі. Нічого іншого від найвищого представника організації рашистів почути було і неможливо. Але, думаю, він вже має пакувати речі і вивчати маршрут російського корабля», – наголосив Гройсман.

За словами лідера «Української Стратегії», росіяни завжди щось говорять, лякають, але представники розвідок знають реальний стан справ. Російські заяви виглядають проявом слабкості.

«Але ми не міряємося з ними силою. Весь світ, наші воїни сказали – ви не будете нас вбивати, ми вас зупинимо. Вони отримають поразку, їхній наступальний потенціал буде знищено, – сказав Гройсман. – Росіяни підвищують ставки, але на них не реагують. Позиція наша і наших партнерів та друзів, всі говорять одне: з росією, як з країною-терористом і вбивцею треба покінчити. Зараз вона не відрізняється від терористичних організацій! Чим путін відрізняється від  бен Ладена?».

Гройсман нагадав, що кілька місяців тому вже звертався до лідерів світу, і продовжує наполягати: вірогідність ядерного удару не можна списувати, отже треба закрити українське небо. Закрите небо унеможливить доставку смертоносної зброї.

«Щоправда, навіть російська пропаганда розуміє: якщо вони таки застосують ядерну зброю, вони отримають відповідь. Не виключаю, що самі росіяни відкрутять колеса «Літаку судного дня», щоб путін не міг нікуди полетіти», – сказав Гройсман.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня