, 17 Травня
booked.net

Володимир Гройсман: «Велике будівництво» за рахунок «ковідного» фонду – це неправильний механізм»

Чи правильним та доречним було рішення перерозподілити сформований урядом «ковідний фонд» на користь програми «Велике будівництво»? Свою точку зору журналістам LB.ua  висловив лідер партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман.

Вважаю, що президенту запропонували абсолютно неправильний механізм, – переконаний  Володимир Гройсман. – Якщо треба було формувати бюджет на «Велике будівництво», вони могли створити фонд «Великого будівництва». Це «Велике будівництво» – це продовження моєї програми «Капітальний ремонт країни», просто назвали інакше. В цьому році вони завершують наші об’єкти, а лише в наступному будуть свої робити.

«Велике будівництво» може дати якийсь поштовх для економіки?

— Ми дороги будували і в 2017-му, і в 2018-му, і в 2019-му роках. Ми збудували, здається, близько девяти тисяч кілометрів доріг. Воно дійсно впливає на економіку, – зазначає Гройсман. – Але сказати, що це вплине архісерйозно? У нас ВВП країни  – 4 трильйони. 70 мільярдів – не вплинуть кардинально. Хоча це правильно – будувати дороги. Я тільки не розумію, чому вони змістили строки. В нас була стратегія – до 2022-го завершити всі загальнонаціональні дороги між обласними центрами. І ми йшли в графіку. Не розумію, чому вони не передбачили в цьому році те, що ми планували, а перенесли аж на 2025-й рік. Ми бачили, що абсолютно реально це до 2022-го року завершити. І ми хотіли передбачити 10 мільярдів на дороги між райцентрами. На превеликий жаль, цього теж в цьому році немає.

Останні новини

Новини

16 Травня
13 Травня
12 Травня