, 29 Травня
booked.net

Володимир Гройсман закликав лідерів США, Німеччини та Франції відвідати Україну та заявити про світову підтримку опору російській агресії

Події останніх днів, коли Росія неприховано концентрує військову силу на кордонах з Україною, викликає глибоке занепокоєння щодо загрози масштабного вторгнення. За таких умов величезного значення набуває позиція світової спільноти щодо підтримки незалежності і територіальної цілісності України. І ця позиція, безумовно, має бути чіткою і зрозумілою.

“Ми всі бачимо, Росія як ніколи підвищила ставки у своєму прагненні підкорити Україну. Російські збройні сили щодня нарощують кількість і потенціал у нашому Криму та на наших східних кордонах. Політична риторика з Москви – максимально агресивна. Президент Байден та члени його адміністрації дедалі рішучіше заявляють про свою прихильність до України у формі посилення військової підтримки – і за це ми глибоко вдячні. Але я вважаю, що ми знаходимося в точці, коли треба зробити ще більше. Щось, що однозначно дасть зрозуміти Росії, що незалежність та територіальну цілісність України потрібно поважати. Те, чого не можуть показати Javelin та військові кораблі США в Чорному морі.

Таким кроком міг би стати візит Президента Joe Biden, канцлера Німеччини Меркель та Президента Франції Emmanuel Macron до Києва, стати на українську землю і показати, що вже досить! Цей крок зможе донести до Росії незаперечну рішучість захистити Україну. Настав час для цього прояву сили та єдності, Росія не може й надалі відчувати безкарність за свої дії.
Чим більше ми дозволимо Путіну загострити ситуацію, тим складніше буде долати її наслідки. Пропонована Президентом Байденом зустріч з ним може стати позитивним кроком, але на цьому етапі потрібно зробити ще більше.
ТОЖ СЬОГОДНІ Я ЗАКЛИКАЮ ПРЕЗИДЕНТА БАЙДЕНА, КАНЦЛЕРА МЕРКЕЛЬ ТА ПРЕЗИДЕНТА МАКРОНА – РАЗОМ З УСІМА ІНШИМИ СВІТОВИМИ ЛІДЕРАМИ ПРИЇХАТИ В УКРАЇНУ. ЩОБ НА НАШІЙ ЗЕМЛІ ВИСЛОВИТИ НАМ СВОЮ ПІДТРИМКУ. ЩОБ МИ РАЗОМ ПОКАЗАЛИ РОСІЇ, ЩО ЇЇ АГРЕСІЯ ЗУСТРІНЕ ОПІР, ЯКИЙ НЕМОЖЛИВО ЗДОЛАТИ!” – написав Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня