, 26 Вересня
booked.net
17 Лютого, 2021, 12:01

Володимир Гройсман звернувся до влади: якщо хочете допомогти промисловості – скористайтеся нашими напрацюваннями в Нацкомітеті

Надзвичайно важливо створити умови, аби працюючі українці та їхні роботодавці відчували підтримку держави. Але їх, на превеликий жаль, навпаки сьогодні «жмуть» та «давлять». Про це заявив прем’єр-міністр України (2016-2019 рр) Володимир Гройсмана в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

– На превеликий жаль, під час пандемії ми не побачили адекватної економічної політики, яка б підтримала кожного працюючого українця і його роботодавця. Навпаки – жмуть, давлять і роблять усе, аби погіршити їм роботу, – сказав Володимир Гройсман. – Надзвичайно важливим є те, щоб люди працювали і отримували конкурентну заробітну плату. І це не може не обходити міністерство економіки. Це головне завдання, щоб в Україні створювалися і підтримувалися нові робочі місця.

Володимир Гройсман порадив нинішній владі не шукати складних рішень, а скористатися тими напрацюваннями, які є і які уже показали свою результативність.

– Для розвитку економіки необхідна підтримка промисловості. Наш Уряд створив Нацкомітет розвитку промисловості. Із командою ми ухвалили програму, за якою кожен, хто придбає українську сільгосптехніку, отримує від держави компенсацію від 20-40 % вартості техніки. Ми робили це не тільки для того, щоб розвивати сільгосптехніку, ми хотіли покрити широкий спектр української промисловості: і вагонобудування, дорожньої техніки, і громадського транспорту. Ми цю програму зробили і вона працює! – наголосив Володимир Гройсман. – Якщо нинішня влада хоче допомогти український промисловості, то не потрібно шукати складних рішень. Скористайтесь тими, що ми напрацювали в Нацкомітеті. Розповсюдьте їх на промисловість, створіть робочі місця і нехай люди працюють і отримують зарплату в Україні, а не їдуть за кордон, там виготовляють товари, які ж потім ми і закуповуємо.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня