, 11 Серпня
booked.net

Волонтерам з Вінниці необхідна допомога із плетінням маскувальних сіток

Мешканців та гостей Вінниці просять прийти на допомогу волонтерам, які плетуть маскувальні сітки для військових. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі

У Гумштабі зауважують, що волонтерам вкрай необхідні тканина, фарба та вмілі руки.

“Якщо у Вас в шафі є речі, які вам непотрібні, та можуть використовуватись для плетіння сіток, або ви можете кинути грошей на закупівлю фарби, чи у вас просто є можливість прийти до нас плести та нарізати тканину, будь ласка, зробіть це, адже нашим захисникам неабияк потрібні маскувальні сітки!” – звертаються до небайдужих громадян волонтери.

Усі охочі допомогти мають звертатись за адресою: вул. Коцюбинського, 53, спортивний зал Вінницького архітектурно-будівельного технікуму. Всі подробиці – в Ольга Николаевна. 

“Наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до доброї справи! Для кожного з нас плетіння сітки – це кілька годин вільного часу, проте такі нехитрі маскувальні засоби рятують життя наших захисників та захисниць. Тож давайте допоможемо їм разом!” – закликають у Гумштабі.

Вінницькі волонтери просять про допомогу із плетінням маскувальних сіток Вінницькі волонтери просять про допомогу із плетінням маскувальних сіток Вінницькі волонтери просять про допомогу із плетінням маскувальних сіток Вінницькі волонтери просять про допомогу із плетінням маскувальних сіток Вінницькі волонтери просять про допомогу із плетінням маскувальних сіток Вінницькі волонтери просять про допомогу із плетінням маскувальних сіток Вінницькі волонтери просять про допомогу із плетінням маскувальних сіток Вінницькі волонтери просять про допомогу із плетінням маскувальних сіток

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня