, 11 Серпня
booked.net

Волонтери гуманітарного хабу Вінниця відправили 917 тонн допомоги по всій Україні

965 тонн гуманітарних вантажів прийнято, 917 – відправлено у військові підрозділи та громади, які найбільше постраждали від російських окупантів. Такими є результати діяльності Гуманітарного хабу Вінниця за 160 днів.

Як повідомляють у Міжрегіональному координаційному штабі, за цей час у хабі опрацювали та “закрили” 1 375 запитів на отримання допомоги від партнерських та волонтерських організацій. Необхідні продукти харчування, ліки, засоби гігієни і догляду отримали тисячі людей.

Допомога надходила від партнерів з 16 країн. 

“Дякуємо за таку важливу роботу засновникам хабу – нашим партнерам з Фонду Вінницької  громади “Подільська громада” та Вінницькій міській раді!” – йдеться у дописі на сторінці Гумштабу. 

Вінницький гуманітарний хаб прийняв 965 тонн “гуманітарки” за 160 днів

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить Гуманітарний хаб Вінниця,  був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

 

 

 

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня