, 7 Лютого
booked.net

Волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передали до Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні багатофункціональні ліжка

Багатофункціональні ліжка та приліжкові тумбочки отримала Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня. Їх медичному закладу поставив  Благодійний фонд «Вінниця – комфортне та безпечне місто», який входить до  Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що для потреб медичних закладів Вінниччини з початку військової агресії фонд «Вінниця – комфортне та безпечне місто» у співпраці з благодійним фондом «Родина Білефельд» привіз гуманітарної продукції на суму близько 10 млн грн.

– Заклади охорони здоров’я надають послуги не тільки жителям області, а й внутрішньо переміщеним особам, – коментує голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Нині понад 10% від загальної кількості жителів Вінниччини складають переселенці. Це суттєве навантаження і на заклади охорони здоров’я, і на бюджети територіальних громад.

Вячеслав Соколовий зазначає, що ліжка передали з Німеччини. Нині гуманітарний штаб співпрацює з понад 16 країнами.

– Ми намагаємося реагувати на потреби наших обласних комунальних медичних закладів. 7 ліжок отримала одна з  обласних дитячих лікарень, далі такі ж ліжка отримають і медзаклади територіальних громад, – каже голова обласної Ради. – Для Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу важливо отримувати гуманітарну допомогу від донорських організацій. Співпраця з міжнародними благодійними фондами поглиблюється, кожного дня налагоджуються нові зв’язки.

Депутат обласної Ради та один із засновників фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто» Андрій Ковальов зазначив, що це вже сьомий вантаж по 56 ліжок кожен, який отримала Вінниччина з початку масштабних військових дій.

– Ми передали для обласної дитячої лікарні комплекти багатофункціональних ліжок, протипролежневих матраців та приліжкових тумбочок, – розповідає Андрій Ковальов. – Робимо все для перемоги. Постійно допомагаємо лікарням, не лише обласним, а й в громадах. Працюємо спільно!

Директор Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Василь Паненко підкреслив всю важливість отримання такої допомоги для медичного закладу і для пацієнтів.

– Така допомога дуже актуальна і потрібна. Крім загального ліжкофонду, який в нас є, потрібні ліжка і для укриття, де маленькі пацієнти перебувають під час повітряних тривог. Тому допомога від благодійного фонду дуже важлива і вчасна, – каже Василь Паненко. – Ці ліжка з тумбочками ми розмістимо в палатах. Ліжка можуть бути в різних положеннях, це важливо для дітей з травмами.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого