, 29 Вересня
booked.net

Волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу забезпечили осіннім взуттям один з добровольчих батальйонів

За підтримки Фонду громади “Подільська громада” вдалося “взути” відповідно до осінньої погоди бійців добровольчого підрозділу “Хартія”. Це перший добровольчий батальйон з міста-героя Харкова, який воює у складі 127-ої окремої бригади.

“Хартію” сформували небайдужі харків’яни та харків’янки, які у складний для міста та країни час взяли до рук зброю та мужньо захищають українську свободу. Назву підрозділу дав український письменник Сергій Жадан.

Не вперше підтримуємо відчайдушну “Хартію” з Харкова. І точно не востаннє, бо війна – це не спринт, а марафон. Тому ми мусимо працювати до тих пір, поки окупанти не заберуться геть з нашої землі. Разом, укупі, пліч-о-пліч – до Перемоги, – повідомляють на сторінці Фонду громади “Подільська громада”.

Вінницький фонд допоміг забезпечити підрозділ Хартія осіннім взуттям

Підтримують захисників та захисниць Харкова як місцевий бізнес, так і волонтери та благодійники з усього світу, бо Харків – це форпост України на східних рубежах.

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня