, 27 Січня
booked.net

Волонтери “Подільської громади” допомогли бійцям, які утримують “гарячу” позицію на східному напрямку

Гуманітарну допомогу для бійців, які зараз боронять Україну на одній з “гарячих” позицій на східному напрямку, передав фонд Вінницької громади “Подільська громада”. Як інформують у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі,волонтери підсилили доставку від небайдужих вінничан, які везли військовим багатотонний вантаж. 

“Наші захисники і захисниці тримають оборону, не здають позиції, воюють буквально за кожен метр української землі. Наше завдання підтримувати і допомагати їм, що ми робимо вже 173-ий день від початку повномасштабного вторгнення і 8 років поспіль від початку війни. Працюємо злагоджено: отримали запит від військового підрозділу, зібрали вантаж і доставили за вказаною адресою в потрібне місце. Цього разу на передову поїхала в основному гуманітарна допомога. Це продукти харчування, вода, засоби гігієни та білизна”,  – зазначають у фонді.

Волонтери “Подільської громади” зізнаються: не можуть “закрити” деякі потреби військових через брак фінансів. Зокрема, хлопцям та дівчатам на передовій потрібні тепловізори, дрони та генератори. Допомогти придбати необхідне обладнання може кожен, хто має можливість та бажання перевести на рахунок фонду будь-яку суму. У нагоді стане кожна гривня.

Реквізити:

БО «БФ «Подільска громада»

код ЄДРПОУ 35904183

UA 203204780000002600303188653

в АБ «Укргазбанк»

Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога в рамках БП «Підтримка української армії»

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня