, 10 Червня
booked.net

Волонтери “Подільської громади” передали Подільському регіональному центру онкології карету “швидкої” для бригади паліативної допомоги

Подільський регіональний центр онкології отримав спеціалізований медичний автомобіль для бригади паліативної допомоги. Авто доставили із Франції, його закупила французька асоціація рятувальників.

Директор Подільського регіонального центру онкології Сергій Перегончук повідомив, що у медичному закладі створюється відділення паліативної допомоги. Тож для якісного надання послуг необхідно його технічне забезпечення.

– Ця служба була без особливої уваги. Тепер створюється відділення стаціонарної паліативної допомоги. Ця карета «швидкої» сприятиме новоствореній бригаді амбулаторної паліативної допомоги в її роботі. До бригади паліативної допомоги увійдуть анестезіолог, онколог та медична сестра. Вони виїжджатимуть на виклики, – розповів Сергій Перегончук.

Для того, щоб допомогти оснастити бригаду паліативної допомоги, в онкоцентрі звернулися до меценатів. Координував доставку «швидкої» в Україну голова Представницької ради Фонду громад «Подільська громада» Віктор Бронюк.  Закупівля та доставка спецавтомобіля стала можливою завдяки партнеру Фонду громад Жерару де Ля Салля та його команді з «Pompiers de l’Urgence Internationale».

Перед тим, як випустити автомобіль на чергування, його доукомплектують.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня