, 10 Червня
booked.net

Волонтери віднайшли обладнання для Вінницького обласного медичного центру реабілітації дітей завдяки теорії шести рукостискань

Волонтери фонду Вінницької громади “Подільська громада” отримали від іноземних партнерів та передали Вінницькому обласному медичному центру реабілітації дітей спеціальну бігову доріжку для кардіонавантажень та сучасний міостимулятор. Як повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, історія втілення цієї доброї справи вкотре довела дієвість теорії шести рукостискань.

“Теорія шести рукостискань працює, адже коли є друзі, друзі друзів, а у них свої друзі, то від ідеї до її реалізації можна рукою подати. Цю істину на власному прикладі вкотре довели наші колеги з благодійного фонду “Подільська громада”. Завдяки друзям з усього світу, волонтерам вдалося отримати  спеціальну бігову доріжку для кардіонавантажень та сучасний міостимулятор і передати їх Вінницькому обласному медичному центру реабілітації дітей”, – пише пресслушба Гумштабу.   

Зазначається, що аби віднайти необхідне обладнання, фонд “Подільська громада” спільно з Інститутом розвитку міст “стукали” у різні двері. Ініціативу підтримало місто-побратим Вінниці у Литві Паневежис, яке “постукало” до свого міста-побратима в Японії. Ті, у свою чергу, знайшли партнерів з містечка Tойохаші, які погодилися забезпечити вінницький заклад обладнанням.

“Ось так, завдяки кільком рукостисканням, медичний центр Вінниці зміцнив свою матеріально-технічну базу” – констатують у Гумштабі.  

Заклад спеціалізується на дитячій неврології, ортопедії-травматології і зараз активно надає послуги дітям, які переїхали до Вінниці з інших областей. Адже можливість виїхати за кордон на лікування чи реабілітацію мають не всі. Відтак, потрібно “підсилювати” медичні заклади на місці.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить фонд “Подільська громада” був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня