, 19 Січня
booked.net

Волонтери Вінниччини привітали українських бійців на Сході

У новорічні дні вінницькі волонтери побували на передовій одразу в кількох місцях району проведення Операції Об’єднаних сил. До справи привітання захисників з новорічними та різдвяними святами долучилися десятки й десятки людей у різних містах, селищах та селах Вінницької області — як окремі благодійники, так і колективи: волонтерські групи, школи, ліцеї, дитячі садочки тощо.

Волонтерський бус, який, до речі, перед поїздкою на Схід безоплатно відремонтували небайдужі автомеханіки, вирушив у путь, забитий по саму зав’язку. Продукти харчування та новорічні смаколики, маскувальні сітки й будівельні матеріали, шанцевий інструмент провідних виробників та, власне, те, що замовляли своїм друзям-волонтерам самі воїни. Комусь привезли гітару, комусь — новий зарядний пристрій замість зіпсованого — ті, хто приїхав на свята з Вінниччини, знають потреби своїх військових друзів.

Вінницькі волонтери встигли побувати на позиціях кількох бригад, зокрема окремої механізованої бригади імені короля Данила та однієї з десантно-штурмових бригад. Привезли дарунки, побували у траншеях та подивилися в оптику на позиції противника і навіть переночували в одному з бліндажів, — повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform.

Волонтери з Вінниччини привезли на передову подарунки та харчіВолонтери з Вінниччини привезли на передову подарунки та харчі

Нагадаємо, для військових у зону Операції Об’єднаних сил з Вінниці відправили новорічні подарунки та продукти, засоби особистої гігієни та всі необхідні речі.

Останні новини

Новини

18 Січня
17 Січня