, 3 Жовтня
booked.net

Волонтери вінницького фонду “Подільська громада” передали військовим амуніцію та медичне спорядження

Медичні турнікети, рюкзаки та наколінники передали військовим, які утримують позиції на Чернігівському напрямку волонтери фонду Вінницької громади “Подільська громада”. 

У Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі зазначають: хлопці добряче укріпилися та озброїлися і обіцяють: якщо раптом рашисти матимуть нахабство знову сунутись на Чернігівщину, то побачать, де раки зимують. 

“Бойовий настрій оборонців України надихає на роботу і трудівників тилу – невтомних волонтерів. Наша шана і подяка всім, хто так чи інакше підтримує українських воїнів! Безмежна вдячність кожному та кожній, хто боронить нашу державність зі зброєю в руках!” – йдеться у дописі на сторінці Гумштабу.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до роботи якого долучена “Подільська громада”,  був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня