, 29 Вересня
booked.net

Волонтери з Вінниччини привезли гуманітарний вантаж на нещодавно деокуповану територію

Координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, директор Благодійного Фонду “Енергія Відродження” Олег Легеза разом з польськими партнерами завантажив і завіз на нещодавно деокуповані території гуманітарний вантаж.

Як повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, людям передали продукти харчування та речі першої необхідності.

Частину допомоги отримали військові.

Повідомляється, що Олег Легеза долучився до волонтерства, завітавши до Вінниці на три дні. Побувати на “мирній” території Олегові зараз вдається не часто: з початком великої війни він вступив до ЗСУ та боронить Україну у лавах Сил спеціальних операцій.

“Як тільки з’явилася можливість піти на військову службу до лав збройних сил України, він нею скористався. Сьогодні він захищає Україну на території Донецької та Луганської областей. І вибрав чи не найважчу ділянку – службу в Силах Спеціальних Операцій. Але навіть знаходячись на фронті він продовжує брати участь у роботі Фонду та допомагати людям. Використовуючи свої особисті зв’язки з європейськими партнерами, Олег Легеза домовляється про міжнародну допомогу Україні”, – йдеться у дописі на сторінці Гумштабу. 

Вінницькі волонтери завезли допомогу на нещодавно деокуповану територію Вінницькі волонтери завезли допомогу на нещодавно деокуповану територію Вінницькі волонтери завезли допомогу на нещодавно деокуповану територію Вінницькі волонтери завезли допомогу на нещодавно деокуповану територію Вінницькі волонтери завезли допомогу на нещодавно деокуповану територію

Додамо, що Олег Легеза також є депутатом Вінницької обласної ради. 

До слова, за словами президента Володимира Зеленського, в результаті контрнаступу ЗСУ звільнили на Харківщини майже 400 населених пунктів, де проживає 150 тисяч громадян. 

 

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня