Волонтери з Вінниччини увійшли у села Херсонщини разом із воїнами-визволителями

Команді вінницьких волонтерів, серед яких був і координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Віктор Пигуля, вдалося увійти у деокуповані села Херсонщини разом із воїнами-визволителями. Про це повідомляють на сторінці Гумштабу штабу у Facebook.
“Разом з Володимиром Мальшаковим та Миколою Шишкіним прибули на місце де мали розвантажитись, але нас зустрів командир і сказав, що “мої” по команді погнались вперед, де заходять в села, які два дні тому ще були під окупантами, і ми якраз вчасно довеземо провіант прямо на місце передислокації, оскільки кухня приїде лише завтра ввечері”, – розповідає Віктор Пигуля.
Без жодних вагань, волонтери рушили слідом за військовими. Віктор зізнається: таку кількість військової техніки вони раніше бачили тільки у кіно.
“Чи було страшно? В цей момент ні, бо груди розпирала гордість за нашу потужню армію. З кожної бойової одиниці нам махали бійці, адже на лобовому склі був волонтерський хрест”, – говорить Віктор.
У Гумштабі зазначають: волонтери на власні очі бачили вхід наших військ у звільнені села. Бачили сльози радості місцевих мешканців та почули від них чимало історій з часів окупації, які отак просто не розкажеш…
“Коли всі, як один, роблять свій внесок у перемогу, ворог тримтить, тікає і може лише підступно пакостити, що ми і спостерігаємо зараз. Тож, тримаймо стрій, все буде Україна!” – резюмують у Гуманітарному штабі.
Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна.
Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.