, 29 Вересня
booked.net

Волонтери з Вінниччини відвезли допомогу бійцям а Херсонському напрямку

Команда волонтерів з Вінниччини відвідала військових на Херсонському напрямку. Волонтери  відігнали для хлопців авто, “закрили” нагальні потреби, передали продукти харчування та посилки від рідних, і, головне – підтримали хлопців на передовій позиції, куди раніше ніхто не доїжджав.

У поїздці взяв участь координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу у Теплицькій громаді Віктор Пигуля. 

“Ми відвідували хлопців на різних напрямках, а от на Херсонському напрямку були вперше. Побували на одній з позицій, куди, як виявилося, ніхто з волонтерів раніше на приїздив. Бійці були приємно вражені, особливо тішились питній воді. Здавалося б, це найпростіше, що можна передати хлопцям, але на тій позиції із нею є проблеми. Та тепер вони зможуть спокійно варити їжу та пити чай”. – розповідає Віктор Пигуля. 

У Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі подякували за візит до військових волонтерам Миколі Шишкіну, Жанні Шишкіній, Віктору Пигулі та Володимиру Мальшакову.

Організувати гуманітарний вантаж допомогли координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Ірина Івасюк та Дмитро Чаленко, Благодійний Фонд “Подільська громада” та десятки небайдужих громадян. 

Вінницькі волонтери доставили допомогу військовим на Херсонському напрямку Вінницькі волонтери доставили допомогу військовим на Херсонському напрямку Вінницькі волонтери доставили допомогу військовим на Херсонському напрямку Вінницькі волонтери доставили допомогу військовим на Херсонському напрямку Вінницькі волонтери доставили допомогу військовим на Херсонському напрямку Вінницькі волонтери доставили допомогу військовим на Херсонському напрямку Вінницькі волонтери доставили допомогу військовим на Херсонському напрямку Вінницькі волонтери доставили допомогу військовим на Херсонському напрямку Вінницькі волонтери доставили допомогу військовим на Херсонському напрямку

 

 

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня