, 27 Червня
booked.net

Волонтери з Вінниці доставили ,5 тонн допомоги морпіхам та піхотинцям

Учасники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – волонтери фонду Вінницької громади “Подільська громада”, надали близько 2,5 тонн гуманітарної допомоги 36-ій бригаді морської піхоти та 59-ій окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка. Про це повідомляють у гуманітарному штабі.

Морпіхам доставили рації, планшети та  оптику, а  мотопіхотинцям – продукти харчування, питну воду та засоби гігієни.  Також гуманітарну допомогу передали Центру військової підтримки та соціального комплектування.

За традицією, разом із “гуманітаркою” військовим вручили презенти – державні прапори  з написом “Привіт з Вінниці”.

Доставку вантажу координували волонтери Стас Данілов та Роман Пересунько.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить “Подільська громада”, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні органіхації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня