, 1 Жовтня
booked.net

Волонтери з Вінниці передали допомогу харківським переселенцям

Фонд Вінницької громади “Подільська громада” передав харківській ГО “Держава і я” 92 продуктових набори, 36 гігієнічних і стільки ж дитячих наборів. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

Учасники цієї ГО зосередились довкола потреб харків’ян. Допомогу, передану “Подільською громадою”, отримали переселенці з півночі та сходу Харківщини – громадяни, які жили в окупації чи під регулярними обстрілами рашистів.

Наразі ці люди оселились у відносно спокійних населених пунктах південніше Харкова, мешкають по кілька родин на один будинок. Ці люди опинились у непростій життєвій ситуації, і гумавнтаж з Вінниці допоможе їм почуватись впевненіше.

Зауважимо, що набори із гуманітарною допомогою “Подільська громада” отримала від польської Fundacia Biedronki завдяки співпраці з БФ “Імпульс ДСНС”.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня