, 11 Серпня
booked.net

Волонтери з Вінниці передали на Миколаївщину 1,5 тонн “Гуманітарки”

Благодійний фонд Вінницької громади “Подільська громада” передав 1,5 тонн допомоги гуманітарної допомоги у Миколаївську область. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

Волонтери з Вінниці доставили родинам, які щодня перебувають під обстрілами, 50 продуктових наборів, 50 наборів  із засобами гігієни та 50 – з дитячим харчуванням.

Гуманітарний вантаж “Подільська громада” отримала від польської Fundacja Biedronki завдяки співпраці з Благодійним фондом “Імпульс ДСНС”.

Колеги з ГО “Шикарна Балка” доставили допомогу під ворота помешкань громадян. 

“Дякуємо кожному та кожній, хто долучився до допомоги мешканцям Миколаївщини! Гуртуймося та тримаймо стрій!” – зазначають у Гумштабі. 

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить “Подільська громада”, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня