, 10 Червня
booked.net

Волонтери з Вінниці передали військовим на Донеччину дві автівки

Два автомобілі – Volkswagen Passat B5 та Hyundai Terracan передали військовим на донецький волонтери фонду Вінницької громади “Подільська громада”. Про це інформують у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі.  

Машини були закуплені коштом  небайдужих вінничан і вінничанок, а доставили їх за місцем призначення волонтери “Подільської громади” на чолі з головою Наглядової ради Фонду Андрієм Дручинським.

Volkswagen Passat B5 стала, як бойова одиниця, на підсилення бійців під Соледаром. Її придбали на благодійні пожертви військових, бойових волонтерів, ТОВ “Он-лайн BESTHOSTING” в особі Романа Варшавського та членів Наглядової ради Фонду громади “Подільська громада”, заступника голови Вінницької облради Дмитра Чаленка та депутатки Вінницької міської ради Алли Власюк. Дмитро та Алла є координаторами нашого Гумштабу. 

Друга машина – Hyundai Terracan має надважливу місію, бо нестиме службу в підрозділі, що здійснює важливі виїзди для виконання бойових завдань у районі Лимана та Слов’янська. Кошти на її придбання зібрали небайдужі мешканці села Соколова (Хмільницька громада), зокрема родини Якубнюків і Надкерничних. Допомогли завершити збір і пригнати автівку Алла Власюк і Дмитро Чаленко.

Обидві автівки поїхали у військові підрозділи не порожні, а наповнені гуманітарною допомогою, медикаментами, засобами гігієни. В одній був ще генератор – подарунок до Різдва на замовлення. 

“Дякуємо всім, хто своїми пожертвами наближає нашу Перемогу!” – кажуть у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі.  

 Підтримати ЗСУ можна за реквізитами: 

БО “БФ “Подільська громада”

код ЄДРПОУ 35904183

UA 153052990000026008006101447

в АТ КБ “Приватбанк” (можна через Приват24).

Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога в рамках ініціативи “Зібрати – Передати”.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня