, 11 Червня
booked.net

Волонтери з Вінниці повернулись із поїздки до деокупованої Балаклії

Вінницький “волонтерський десант”, до якого долучились координатори Міжрегіонального координаційного Гуманітарного штабу, повернувся із поїздки до Балаклії. 

До деокупованого міста доставили індивідуальні бокси для дітей, велосипеди, мобільні телефони, куртки, генератори, музичні інструменти та інший вантаж. 

Координатори Гумштабу, депутати Вінницької міськради Тарас Ковальчук і Дмитро Мира зустрілись із начальником Балаклійської міської військової адміністрації Віталієм Карабановим та його заступником Максимом Будянським. Разом вони оглянули ті будинки, які вже почали відновлювати за кошт Вінницької громади.

“З бюджету нашої громади було виділено 10 млн на відновлення Балаклії, яка однією з перших прийняла на себе удар російських терористів. За частину цих коштів планується відновити 5 житлових будинків, роботи вже тривають. Потужний генератор, який ми передавали – також забезпечує роботу об’єкта критичної інфраструктури. Так само курсує автобус, який на одному з маршрутів розвозить балаклійців. Мали розмову з керівництвом Балаклії, які подякували вінничанам за активну підтримку. На жаль, багато питань ще не вирішені, чимало будинків зруйновано, розграбовано. Ми вже маємо домовленості із нашими колегами. В чергову поїздку рушимо не з порожніми руками. Цими вихідними ми побачили зруйноване й розграбоване місто, але люди – незламні. І це визначальна риса українців”, – зауважив Дмитро Мира. 

Важлива задача була покладена на вінницьких артистів, які також взяли участь у гуманітарній поїздці. Вони забезпечили мешканцям міста, яке пережило важкі випробування, культурну програму. 

“У Балаклії відбувся концерт за участі відомих зірок. Будинок культури перетворився на співоче поле, де було чути, як звучить любов. Вистава від Вінницького камерного театру “Про мрію, яку не можна зраджувати” проходила в пункті незламності в абсолютній темряві – і це був справжній фурор. Ідея об’єднання міста з містом дає міцні зв’язки, справжню дружбу і єдність між містами, як ми це бачимо з Вінницею і Балаклією”, – розповіла координаторка проєкту “Вінниця-Балаклія”, співзасновниця Волонтерський центр “Шахіна” Олена Стеценко.

Наразі вінницькі волонтери планують наступну поїздки до Балаклії. Коли вона відбудеться – поки що тримається у секреті. 

Вінницькі волонтери навідались до Балаклії із “гуманітаркою”, концертом та спектаклем Вінницькі волонтери навідались до Балаклії із “гуманітаркою”, концертом та спектаклем

Вінницькі волонтери навідались до Балаклії із “гуманітаркою”, концертом та спектаклем

RemasterDirector_5122f8b34

Вінницькі волонтери навідались до Балаклії із “гуманітаркою”, концертом та спектаклем

Нагадаємо, що Вінниця стала містом-другом Балаклії в рамках проєкту “Разом”. 

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня