, 19 Травня
booked.net

Волинськими вірянами, які перейшли з УПЦ МП до ПЦУ, опікуватиметься Вінницький митрополит Симеон

Релігійною громадою Кирило-Мефодіївської церкви, що у місті Нововолинськ Волинської області, відтепер опікуватиметься керуючий Вінницько-Барською єпархією ПЦУ митрополит Симеон. Про це інформують у єпархії.

Як йдеться у повідомленні, 10 квітня 2022 року Кирило-Мефодіївська релігійна громада Української Православної Церкви у м. Нововолинськ Волинської області на чолі із настоятелем протоієреєм Олександром Горевичем прийняли рішення вийти з підпорядкування УПЦ Московського патріархату і, послідуючи Томосу про автокефалію, приєднатися до канонічної помісної Православної Церкви України.

11 квітня 2022 року Предстоятель Православної Церкви України задовольнив прохання настоятеля та парафіян храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Нововолинськ Волинської області і прийняв їх під свій Першосвятительський омофор. В Указі Блаженнійшого Митрополита зазначено, що безпосередню архіпастирську опіку над ставропігійною парафією від імені Предстоятеля буде здійснювати митрополит Вінницький і Барський Симеон, ім’я якого у храмі святих.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня