, 2 Жовтня
booked.net

Восьмирічна дівчинка з Вінниці обрізала волосся, щоб допомогти українським воїнам

Марія Велічко вирішила підстригти своє довге волосся й продати. Отримані за коси 3 тисячі гривень, дівчинка віддала на придбання батарей живлення для українських захисників.

Про це розповіла мама дівчинки Ганна Велічко.

Волосся ростили все життя Марійки – вісім років, але прийшов час з ним розлучитись. А можливість у такий спосіб допомогти нашим військовим полегшила цей процес, – каже Ганна Велічко.

Я завжди плекала волосся дочки і дуже люблю її косу. Але доглядати за ним не просто. І, щоб надати рішенню обрізати волоссю змісту, вирішили з чоловіком і донею задонатити отримані за волосся гроші військовим. Завжди допомагаємо. Раніше збирали на дрон. Тепер на батареї, – розповіла мама Марійки.

Рішення про нову зачіску приймали всією родиною. Але Марійка зауважила – рішення її. Дівчинка зізнається, що не жалкує за волоссям і рада, що змогла допомогти у зборі коштів на потреби ЗСУ.

Волонтерка, яка займається збором грошей на придбання батарей живлення Марина Гончарук каже, що наразі хлопцям на передову потрібно 4 батареї живлення. Придбати поки вдалося лише одну, оскільки їх вартість близько 30 тисяч за штуку. Тож збір коштів триває.

Зараз зменшилась кількість тих, хто донатить. Збір затягнувся. Тому я плету патріотичні браслети для продажу чи просто дарую тим, хто перерахував кошти. Вторговані за браслети гроші всі підуть на закупівлю батарей, – зізнається жінка.

Реквізити для збору коштів на батареї 4441114417004619 Марина Гончарук. 

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня