, 26 Вересня
booked.net
28 Січня, 2021, 17:01

Все про обласний конкурс «Комфортні громади» – в інтерв’ю заступника голови Вінницької обласної ради Дмитра Чаленка

Конкурс Вінницької обласної ради «Комфортні громади» стартував 20 січня. Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація проєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел.

Учасникам Конкурсу пропонується розробити проєкти за такими напрямами:

 «Безпечна громада» –  впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади (в тому числі створення систем відеоспостереження).

 «Здоров’я жителів громади» –  здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинного та вторинного рівня) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області.

 «Сучасна громада» –  розвиток спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку, розбудова та модернізація мереж вуличного освітлення та інше.

«Доступні послуги» –  розвиток центрів надання адміністративних послуг.

«Спроможна громада» –  економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

 «Культурний розвиток громади» –  відновлення та збереження історико-культурної, духовної спадщини.

 «Інклюзивна громада» –  підтримка осіб з інвалідністю та створення безперешкодного життєвого середовища.

Про те, як цьогоріч відбуватиметься конкурс проєктів, чим він відрізняється від попередніх і як сам конкурс допоможе громадам у розвитку – розповів заступник голови Вінницької обласної ради Дмитро Чаленко в програмі Віч-на-віч на Українському радіо.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня