, 9 Грудня
booked.net

“Вслід за рускім корабльом”: у Вінниці закрився магазин “ласощів від Лукашенка”

Магазин солодощів “Білоруська цукерка”, який відкрився в центрі міста на Соборній перед новим роком припинив свою діяльність у Вінниці.

Робітники зняли брендову рекламу торгового закладу. Вікна зачинили металевими жалюзі.

Є інформація, що продукцію з магазину вивезли вночі до оголошення комендантської години.

Вінничани жартують, що магазин “ласощів від Лукашенка відправився вслід за “рускім корабльом”.

Довідка

Мережа “Білоруська цукерка” є офіційним імпортером в Україну солодощів, виготовлених на підприємствах білоруського державного концерну, напряму підпорядкованого Раді міністрів Республіки Білорусь, себто – авторитарному режиму самопроголошеного президента Лукашенка. 

Магазин “Білоруської цукерні” відкрився 18 листопада у самому центрі Вінниці – на перетині вулиці Соборної та Європейської площі. 

Сама компанія розпочала роботу у 2019 році і позиціонує себе “першою та єдиною офіційною мережею з продажу Білоруських кондитерських виробів в Україні”. Перший магазин “Мінчанки” відкрився у Житомирі у жовтні 2019 року. За два роки магазини “Білоруської цукерні” з’явились також у Хмельницькому та Києві. 

У магазинах продають продукцію підприємств: 

  • “Коммунарка” (м. Мінськ). 
  • “Красный пищевик” (м. Бобруйськ). 
  • “Красный Мозырянин” (м. Наровля). 
  • “Спартак” (м. Гомель). 

Всі ці підприємства належать до державного концерну “Белгоспищепром” – основного виробника харчової продукції Республіки Білорусь, який проводить єдину економічну, технічну і технологічну політику у харчовій промисловості країни. Концерн напряму підпорядковується Раді міністрів Республіки Білорусь. Він повністю контролюється самопроголошеним президентом, союзником Кремля, підсанкційним диктатором Олександром Лукашенком, чий режим зараз бере відкриту участь у російській агресії проти України.

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня