, 29 Травня
booked.net

Вячеслав Соколовий: «80 поліцейських станцій – приклад успішної співпраці між поліцією та громадами Вінниччини»

11 листопада у селі Дорожному Стрижавської територіальної громади відкрили поліцейську станцію. Участь у заході взяли перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін, голова Національної поліції України Ігор Клименко, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Поліцейська станція у Дорожному – 80-та, яка відкрита на Вінниччині. Відтак проєкт «Поліцейський офіцер громади» охопив усі 63 територіальні громади області, а у населених пунктах нестимуть службу 119 поліцейських офіцерів громади.

Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін зазначив, що попри економічні складнощі, спричинені російською агресією, Міністерство внутрішніх справ і Національна поліція знаходять ресурси для відкриття нових поліцейських станцій та придбання для них додаткових автомобілів.

– Ми передаємо їх саме тому регіону, який проявив надзвичайну активність і розвинув мережу поліцейських офіцерів громад, – сказав Євгеній Єнін.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко наголосив, що завдання поліцейського громади – зробити територію безпечною для кожного громадянина.

– Гасло поліцейського офіцера громади – «Я – тут» – має бути дієвим. Кожен повинен відчувати, що він – під захистом! – сказав Ігор Клименко. – 27 тисяч поліцейських несуть службу в районах, які безпосередньо стикаються з лінією бойових дій. У нас ще є тил, надійний тил, через який проходить багато внутрішньо переміщених громадян, величезна кількість військових, продовольчих та гуманітарних вантажів. Без надійного тилу – немає фронту.

Начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко наголосив, що Вінницька область – перша в Україні, яка проєктом «Поліцейський офіцер громади» охопила усі 100% громад.

– Приміщення поліцейського громади розташоване в самій громаді. Це важливо для безпеки громадян. До облаштування станцій у громадах підійшли відповідально. Є приміщення і для прийому громадян, і для відпочинку поліцейського, усюди створені комфортні умови для праці, – сказав Іван Іщенко.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий відзначив важливість проєкту. Він також звернув увагу на те, що це – приклад успішної співпраці між національною поліцією та громадами.

– «Поліцейський офіцер громади» – це вдалий проєкт, він дуже потрібний людям. Через довіру, яка викликана добросовісним служінням поліцейського офіцера громади, в області продовжують будівництво та ремонти приміщень і відкриття таких поліцейських станцій. Людина може миттєво отримати допомогу від поліцейського офіцера. І це не завжди захист від неправомірних посягань, а й психологічна допомога та консультації. Присутність поліцейського – це превенція, це відчуття безпеки, – зазначив Вячеслав Соколовий.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував поліцейським за службу, яку поліцейські несуть у тилу та на фронті.

– Протягом багатьох років у нас триває системна співпраця між поліцією та органами місцевої влади. Ми і надалі будемо робити все для того, щоб люди відчували себе комфортно і безпечно у будь-якому куточку країни, –сказав Сергій Моргунов.

Під час урочистостей 18 поліцейським офіцерам громад були вручені ключі від службових автомобілів. Ще 6 авто отримали підрозділи ГУНП.

Керівникам МВС та Нацполіції презентували систему «Custody Records», яка запобігатиме порушенню прав людини в ізоляторах тимчасового тримання і яка уже впроваджена у деяких регіонах України.

Заступник начальника ГУНП Ігор Волокітенко також презентував пілотні проєкти, які впроваджуватиме поліція Вінниччини.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня