, 8 Червня
booked.net

Вячеслав Соколовий: “Маємо зробити все для того, щоб кожен житель Вінниччини мав доступ до якісних медичних послуг”

У 2018 році Уряд Гройсмана включив Вінницьку область до пілотного проєкту, завдяки якому Вінниччина отримала 86 сучасних автомобілів “швидкої” допомоги, обладнання для навчально-тренувального центру з надання домедичної допомоги та 15 стійок для телемедицини. Однак уся ця “екосистема” не може запрацювати на повну потужність через відсутність належного приміщення. Зокрема, на сьогодні немає вільних площ для розміщення вже закупленого обладнання, що забезпечить телемедичні консультації з лікарями, яких дуже  потребують жителі громад.

Про це йдеться в дописі голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового у соцмережі “Фейсбук”. Він повідомив, що відвідав обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, на базі якого має бути розгорнуто телемедицину.  Керівник Центру Анатолій Пірникоза повідомив, що для вирішення питання необхідно перевести в інше приміщення адміністративно-господарську частину підприємства, таким чином звільнивши місце для розміщення інженерів, диспетчерів та лікарів-консультантів, які й забезпечать роботу єдиної технологічної системи телемедицини.

“Людям, які живуть далеко від Вінниці, важко отримати консультацію лікаря вузької спеціалізації – кардіолога, ендокринолога, дермато-венеролога і т.д. Це неприпустимо. Кожен житель Вінниччини – важливий, кожен повинен мати доступ до медичних послуг будь-якого рівня. В тому числі – й високоспеціалізованих!”, – зауважив голова облради.

Він додав, що в облраді вже займаються пошуком належного приміщення.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня