, 10 Червня
booked.net

Вячеслав Соколовий передав прикордонникам блок швидкої зарядки «Bandera Power»

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зустрівся з командиром прикордонного загону, який дислокується на Вінниччині.

– Виконавчий апарат обласної Ради постійно збирає кошти та допомагає військовослужбовцям Збройних Сил України, – сказав Вячеслав Соколовий. – Завдання Вашого підрозділу – безпека території Вінницької області. Передаю вам пристрій резервного електроживлення для потреб прикордонників. Від початку повномасштабного вторгнення ми передали автомобіль, контейнер для облаштування укриття, тепловізори і дрон. Нині виникла потреба саме в такому блоці, тож хай служить, полегшує вам роботу. Всім нам перемоги!

Голова обласної Ради передав для потреб прикордонників блок багатоканальної швидкої зарядки, який був розроблений вінницьким підприємством «Промавтоматика». Пристрій працівники підприємства назвали «Bandera Power».  Він призначений для забезпечення критично важливого резервного електроживлення. Блоком можна підзаряджати різні пристрої зв’язку, смартфони, планшети тощо. Його можна використовувати в бомбосховищах, підвалах на тимчасових блокпостах, та в інших місцях, де немає можливості підключитися до електромережі. Ємності батареї «Bandera Power» вистачить для підзарядки понад 30 смартфонів. Важить такий блок всього 6-8 кілограмів.

Командир прикордонного загону подякував виконавчому апарату обласної Ради за постійну підтримку та сказав, що цей пристрій важливий для забезпечення оперативності підрозділу.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня