, 2 Квітня
booked.net

Вячеслав Соколовий передав прикордонникам ще один блок швидкої зарядки «Bandera Power»

8 лютого голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зустрівся з командиром прикордонного загону, який дислокується на Вінниччині. Для потреб підрозділу голова обласної Ради передав блок швидкої зарядки «Bandera Power», кошти на який зібрав виконавчий апарат обласної Ради.

– Виконавчий апарат обласної Ради постійно допомагає військовослужбовцям Збройних Сил України. На попередній зустрічі ми домовлялися, що закупимо ще один пристрій – блок швидкої зарядки «Bandera Power», – сказав Вячеслав Соколовий. – Передаю вам цей блок для потреб наших прикордонників. Необхідність в такому пристрої є завжди, тож хай полегшує вашу службу.

У грудні минулого року голова обласної Ради вже передавав для потреб прикордонників блок багатоканальної швидкої зарядки. Він  розроблений вінницьким підприємством «Промавтоматика». «Bandera Power» призначений для забезпечення критично важливого резервного електроживлення. Блоком можна підзаряджати пристрої зв’язку, смартфони, планшети тощо.

Командир прикордонного загону подякував Вячеславу Соколовому та виконавчому апарату обласної Ради за постійну підтримку.


Вячеслав Соколовий передав прикордонникам ще один блок швидкої зарядки «Bandera Power»

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня