, 10 Червня
booked.net

Вячеслав Соколовий передав Шаргородській лікарні медичне устаткування

Перебуваючи з робочою поїздкою у Шаргородській громаді, голова обласної ради Вячеслав Соколовий відвідав місцеву лікарню. Він передав витратні матеріали та медикаменти для потреб закладу.

Головний лікар Шаргородської міської лікарні Віталій Чорний зазначив, що витратні матеріали для лікарні – не просто потрібні, а дуже потрібні.

Ми всі цим користуємося, – каже головний лікар. – Враховуючи воєнний стан, нестачу коштів на медикаменти, ця допомога – як повітря для нас. У нас працюють відділення – екстрене невідкладне, хірургічне та операційні. Отже дуже дякуємо за таку допомогу.

Шаргородська лікарня отримала витратні матеріали та медикаменти

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий зазначив, що медичним закладам потрібна постійна підтримка.

Для забезпечення належного лікування хворих та для проходження реабілітації ці витратні матеріали – необхідні, – каже Вячеслав Соколовий. – Ми продовжуємо співробітництво з міжнародними благодійними організаціями. Дякую нашим партнерам за співпрацю та швидке реагування на запити.

Шаргородська лікарня отримала витратні матеріали та медикаменти

Візит до джуринских волонтерів

Крім того, голова обласної ради побував у Джуринській територіальній громаді та передав тамтешнім волонтерам нитки для плетіння маскувальних сіток.

Волонтерка Руслана Дмитрущак розповіла, що люди в селі одразу після початку повномасштабної війни зорганізувалися.

Односельці плетуть шкарпетки для наших військових, плетуть сітки, білі й темні – на осінь, зиму й літо. Наплели вже дуже багато, – розповіла волонтерка. – Крім того, плетемо спеціальні підстилки для сидіння, а також костюми. Нам допомагають, але підтримка потрібна постійно, адже наші військові там цього потребують.

Шаргородська лікарня отримала витратні матеріали та медикаменти

Руслана Дмитрущак додала, що в селі проживає волонтерка, яка робить викройки маскувальних халатів вдома та роздає їх людям, щоб вони допомагали з пошиттям.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня