, 29 Травня
booked.net

Вячеслав Соколовий провів онлайн-нараду з головами громад: узгодили алгоритм взаємодії взимку

22 листопада голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів онлайн-нараду з керівниками громад Вінниччини, на якій обговорили виклики, що стоять перед областю взимку, та загрози, пов’язані з масованими атаками на об’єкти критичної інфраструктури.

Участь у нараді взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна та заступник начальника обласної військової адміністрації Олександр Піщик.

– Кожного дня українці стикаються з новими викликами. Ми бачимо агресивні масовані атаки на різні об’єкти критичної інфраструктури, розуміємо, що ворог намагається використати період холодів проти нас, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Завдяки Збройним Силам України та роботі наших ППО маємо час і можливості працювати над вирішенням уже наявних проблем та запобіганням можливим загрозам.

Голова обласної Ради наголосив, що для цього потрібно діяти оперативно, системно і згуртовано.

– Люди чекали, чекають і будуть чекати від влади захисту та відповідей на щоденні проблемні питання, – сказав Вячеслав Соколовий. – Знаю, що у громадах вже багато зроблено, але зупинятись не можна. Продовжуємо разом працювати заради перемоги!

Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон зазначив, що зараз органи місцевого самоврядування мають мінімізувати ті виклики, які стоять перед громадами.

– Розпочинається зима, спостерігаємо зниження температури повітря. А разом із цим маємо значну руйнацію об’єктів критичної інфраструктури, особливо – енергетичної, – сказав Володимир Кістіон. – Важливо бути готовими до різного розвитку подій та усвідомлювати наслідки. Ми маємо достойно пройти випробування зимою.

На нараді керівники громад мали можливість отримати відповіді на питання, які нині є найбільш актуальними для жителів Вінниччини.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня