, 5 Червня
booked.net

Вячеслав Соколовий провів виїзний прийом громадян у Шаргородській громаді

10 лютого голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів виїзний прийом громадян у  Шаргородській громаді, зокрема у селі Політанки та в місті Шаргород. До прийому він залучив представника Консультаційного центру Центрального регіону Координаційного штабу поводження з полоненими.

Голова обласної Ради повідомив, що представник Координаційного штабу відтепер щоразу братиме участь у прийомах громадян.

– Питання повернення наших полонених і пошук безвісти зниклих – болюче для усіх нас. Держава робить усе, щоб повернути на рідну землю кожного українця.  Але родини наших захисників потребують посиленої уваги та підтримки. Саме тому відсьогодні на моїх прийомах буде присутній представник Координаційного штабу поводження з військовополоненими. Він надасть необхідну інформацію, допоможе з оформленням документів. Штаб на постійній основі працює у Вінниці. А для того, щоб людям було простіше звернутися до представника Штабу, я залучив його до моїх прийомів.

Представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Центрального регіону та представник обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Демченко зазначив, що Штаб – це основоположна структура, яка може встановити зв’язок з усіма державними та міжвідомчими установами, а також має максимальні можливості для пошуку безвісти зниклих та поверненню полонених.

– Кожна ситуація потребує окремого розгляду, консультант Центру допомагає по усіх питання. Це стосується розшуку зниклих безвісти військовополонених, звільнення військовополонених, а також підтримка їхніх родин, – розповів Андрій Демченко. – Родини залишають свої контактні дані, ми в обов’язковому порядку телефонуємо їм, дізнаємось проблематику, залишаємо свої контакти. Супроводжуємо родини від початку до кінця. На щастя, маємо все більше оборонців повертаються додому в результаті обміну, і ми спостерігаємо возз’єднання родин. Робимо все можливе, щоб сім’ї цього дочекалися. Також надаємо супровід у реабілітації в постзвільненому періоді.

Під час прийому до голови обласної Ради також звернулися із питаннями соціальної підтримки та проханням надати матеріальну допомогу на лікування.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня