, 10 Червня
booked.net

Вячеслав Соколовий прозвітував за рік роботи Вінницької обласної ради

23 грудня на черговій сесії першим питанням порядку денного депутати розглянули звіт голови обласної Ради Вячеслава Соколового про його діяльність, роботу депутатського корпусу обласної Ради та її виконавчого апарату за 2022 рік.

Звіт був розміщений на сайті обласної Ради, розісланий депутатам, а також заслуханий на засіданнях усіх постійних комісій.

Вячеслав Соколовий зазначив, що повномасштабне вторгнення росії змінило життя усієї країни, кожного жителя.

– У цей рік ми входили з позитивним досвідом того, що уже було зроблено, а також з новою унікальною для України програмою розвитку місцевого самоврядування «Успішні Сильні Громади». Але 24 лютого змінилося життя кожного з нас. В країні, в тому числі на Вінниччині, були створені військові адміністрації.  До них перейшла низка повноважень органів місцевого самоврядування. Завданням №1 для усіх стає допомога Збройним Силам України та територіальній обороні, – зазначив Вячеслав Соколовий.

У 2023 році діяльність обласної Ради базувалася на наступних пріоритетах:

1. Допомога Збройним Силам України та територіальній обороні.

2. Забезпечуємо надійний тил! Усе – для перемоги!

3. Підтримка життєдіяльності громад.

4. Забезпечення системності роботи обласної Ради в умовах воєнного стану.

5. Залучення міжнародних партнерів для підтримки Вінниччини.

Одним з перших рішень обласної Ради у 2023 році стало спрямування додаткових 3 млн грн на першочергові потреби територіальної оборони. У березні на позачерговій сесії обласна Рада збільшила регіональний матеріальний резерв – із 15 млн грн до 150 млн грн. Для потреб військових частин та Вінницького обласного центру комплектування обласна Рада передала 83 одиниці техніки, а також виділа для потреб ЗСУ окремі приміщення. Із комунальної власності у державну передано Вінницький обласний госпіталь ветеранів війни – для створення реабілітаційного медичного військового центру.

– Обласна рада, депутати у співпраці з обласною військовою адміністрацією, військовим командуванням спільно з громадами – усі працюємо на перемогу! Підтримуємо ініціативи Президента України у досягненні цієї мети. Наша згуртованість – це наша сила та запорука перемоги, – наголосив Вячеслав Соколовий.

Голова обласної Ради підсумував результати роботи за кожним з напрямів. Зокрема, він зазначив, що місцевому самоврядуванню довелося реагувати на виклики, з якими раніше ніколи на стикалися і, фактично, виконувати нові додаткові функції. Допомога громадам, переселенцям і жителям Вінниччини, підтримка ЗСУ, сприяння релокованому бізнесу – усе це вимагало ефективної взаємодії усіх органів місцевого самоврядування, представників громадських та волонтерських організацій. Для координації спільних зусиль обласна та Вінницька міська рада створили Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.

Вячеслав Соколовий подякував депутатам за спільну роботу.

– Цей рік видався важким. Ми спільно вчилися робити багато речей і того, що до сьогодні не робили ніколи. Вважаю, що ми пройшли випробування гідно. Гідно маємо також пройти випробування зимою. І продовжувати допомагати ЗСУ та забезпечувати надійний тил, – сказав Вячеслав Соколовий. – Я дякую депутатам за спільну роботу, взаємодопомогу, витримку, оперативність та єдність! Ви посилили свою діяльність на округах, взяли на себе додаткові зобов’язання та відповідальність! Це важливо! Це патріотично! Переконаний, що спільно з депутатами, військовою адміністрацією, громадами ми і надалі будемо робити все для перемоги!

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня