, 6 Грудня
booked.net

Вячеслав Соколовий: Релоковані підприємства розвивають на Вінниччині виробництво високотехнологічної продукції

У Вінницькій області розміщено більше 40 релокованих підприємств, місцева самоворядування підтримує та продовжуватиме підтримувати їх. Про це в інтерв’ю для радіостанції “Місто над Бугом” розповів голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий. 

“Ми маємо на сьогодні більше сорока діючих релокованих підприємств в області. Вони розміщенні і у Вінниці, і в Немирівській, і в Брацлавській громаді. Це також і Гнівань, і Бар, і Жмеринка…” – зауважив голова обласної ради.

За Словами Вячеслава Соколового, деякі релоковані підприємства він відвідав особисто, і всюди побачив чимало позитивних моментів. Зокрема, у двох підприємствах з Донеччини та Харківщини, які “переселились” до Брацлава, його вразили завзяття колективів та радушність, з якою прийняли бізнес-переселенців місцеві мешканці. 

Голова облради зазначив: до потреб релокованих підприємств Вінниччина поставилась “з розумінням, по-українськи, патріотично”. 

“Релокованим підприємствам надається і буде надаватись всіляка підтримка, бо ми зацікавленні в розвитку нашого регіону”, – сказав він. 

Вячеслав Сокодовий також підкреслив, що переміщенні підприємства “підсилюють” економіку регіону. Вони, впевнений Вячеслав Соколовий, дозволять Вінниччині перетворитись з національного лідера в аграрному секторі на область, де активно розвивається виробництво високотехнологічної продукції з високою доданою вартістю.  

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня