, 30 Травня
booked.net

Вячеслав Соколовий: «Вінниччина має стати найрозвиненішим регіоном України, прикладом для інших областей»

У Вінницькій обласній Раді ми сформували найбільшу фракцію «Української Стратегії Гройсмана» – нас згуртувало спільне прагнення покращити життя громадян і спільне бачення майбутнього Вінниччини та України.   Про це сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий під час обласної конференції партії «Українська Стратегія Гройсмана», яка відбулася в Тульчині.

 – Коли команда «Української Стратегії Гройсмана» йшла на місцеві вибори, ми говорили людям: «Ми виправдаємо вашу довіру!» І це були не порожні слова!  Ми чітко слідуємо нашому принципу – «Кожний житель Вінниччини – важливий». Ми здатні приймати рішення і здатні їх втілювати у життя, – зазначив Вячеслав Соколовий.

Він наголосив, що реформа децентралізації влади і передачі повноважень на місця стала червоною ниткою діяльності депутатського корпусу. Нині громади Вінниччини на сесіях своїх рад активно ухвалюють плани розвитку на наступні 10 років – Стратегію 2030.

– З ініціативи «Української Стратегії Гройсмана» ми станемо першим регіоном України, де будуть прийняті стратегії розвитку кожної громади і будуть  об’єднані у спільну стратегію розвитку області, – зазначив Вячеслав Соколовий.  – До  розробки таких документів долучилися, безпосередньо, не тільки депутати, а й представники бізнесу, громадськості, активна молодь –  жителі громад.

За словами Вячеслава Петровича, для підтримки становлення громад та стимулювання  їхнього розвитку Вінницька обласна Рада  запровадила дієвий механізм –  конкурс «Комфортні громади», конкурс з ремонту, реконструкції та будівництва комунальних доріг і приступила до розробки комплексної та масштабної програми «Питна вода».  Він переконаний, що кожна громада на Вінниччині може та повинна  стати комфортною для своїх жителів, причому в усіх сенсах.

– Наша партія зміцнює свої позиції у Вінницькій області. Вінниччина має стати найпотужнішим і найрозвиненішим регіоном України, прикладом для інших областей, – підкреслив Вячеслав Соколовий.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня