, 26 Червня
booked.net

Вячеслав Соколовий: “Вінниччина – на першому місці в Україні з ухвалення Стратегій розвитку громад”

На Вінниччині фактично вперше в Україні застосовується комплексний підхід, який передбачає, що кожна громада в регіоні матиме свою власну стратегію, котрі складатимуть єдину рамку обласної Стратегії, – про це заявив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий під час своєї пресконференції, яка проходить сьогодні, 16 грудня.

– Прийняття громадами стратегій розвитку було визначане нашою командою одним із головних пріоритетів. І за рік маємо чудовий результат – 80% сільських, селищних та міських територіальних громад Вінниччини ухвалили Стратегії розвитку. 51 громада з 63-ох ухвалила свій план розвитку на 10 років. Приємно усвідомлювати, що до процесу формування Стратегій було максимально долучено жителів громад, представників місцевого бізнесу, громадських організацій та активну молодь. Серйозну консультативну допомогу надали громадам фахівці виконавчого апарату обласної ради та експерти, – сказав Вячеслав Соколовий.

Нагадаємо, що за інформацією Міністерства розвитку громад та територій України, Вінницька область займає перше місце в Україні за кількістю ухвалених Стратегій розвитку.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня