, 10 Червня
booked.net

Вячеслав Соколовий взяв участь в презентації Комплексної програми соціальної підтримки ветеранів

25 січня Міністерство у справах ветеранів спільно з Українською асоціацією районних та обласних рад презентували типову Комплексну програму соціальної підтримки ветеранів та членів їх сімей, а також модель сервісного офісу для ветеранів. Презентація відбулась в онлайн режимі на платформі ZOOM. Участь у ній взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк та представники обласних і районних рад України.

Програма соціальної підтримки ветеранів та членів їх сімей рекомендована для ухвалення органами місцевого самоврядування. Її мета полягає у формуванні та реалізації державної ветеранської політики на місцях, а завданнями, зокрема, є допомога ветеранам у переході від військового до цивільного життя, відновленні їхнього здоров’я, соціальній підтримці, сприянні у забезпеченні житлом і пошуку роботи.

Одним із заходів, передбачених цією програмою, є створення та забезпечення функціонування сервісних офісів у справах ветеранів. Вони працюватимуть за принципом «єдиного вікна». Головною метою діяльності офісу є підтримка сталої реінтеграції ветеранів.

Планується, що в офісах у справах ветеранів, серед іншого, надаватимуть послуги у рамках державних програм Мінветеранів і обласних програм, а також там можна буде отримати інформацію щодо наявних пільг та послуг всіх рівнів.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня