12 Листопада, 2023, 11:43
Вибухотехнік з Вінниччини отримав відзнаку за свою роботу

Голова Національної поліції України днями вручив відзнаки поліцейським за виконання завдань в умовах повномасштабної війни.
Начальник вибухотехнічної служби Вінниччини Ігор Снігур також отримав відзнаку.

Полковник Ігор Снігур ще до лютого 2022 року мав чималий досвід: майже 30 років вислуги, ротації в Слов’янськ, Маріуполь, Дебальцеве. Після широкомасштабного вторгнення серед перших поїхав на розмінування деокупованих міст Київщини.
У Гостомелі під час знешкодження вибухового пристрою, який залишили після себе окупанти, дістав бойове поранення, але за два місяці повернувся на службу.








