, 25 Червня
booked.net

Виграти панаму від Kalush чи худі від Павла Зіброва та допомогти армії: вінничан запрошують на благодійний концерт

У Вінниці 15 червня відбудеться благодійний концерт-лотерея на підтримку ЗСУ. Подію організовують вінницький міський палац мистецтв та міська рада. Придбавши квиток на концерт, глядачі візьмуть участь у благодійній лотереї  на потреби війська. Серед призів –  рожева панама від лідера гурту “Kalush Orchestra”, індивідуальне музичне поздоровлення від Pianoboy, футболка капітана збірної України з футболу Андрія Ярмоленка, картина з колекції міського голови Вінниці Сергія Моргунова та брендове худі від Павла Зіброва.

Як інформують у міськраді, продаж квитків на концерт-лотерею стартував сьогодні, 1 червня. За зібрані кошти планується купити обладнання для евакуаційних автомобілів, які передадуть на потреби ЗСУ. 

Призи для учасників лотереї надали відомі вінничани та їхні друзі зі своїх колекцій. Квиток для участі в лотереї коштує 200 грн.

Щоб стати учасником лотереї, потрібно придбати квиток за допомогою онлайн-сервісу https://online.internet-bilet.ua/uk/kontsert-lotereya. Глядач (учасник лотереї) може купити декілька квитків, кожен з яких персоніфіковано та помічено унікальним ідентифікатором.

“Щодо лотерейної частини, то в ній розігруються речі, цінні та символічні подарунки, надані партнерами заходу: Вінницькою міською радою, Асоціацією Футболу України, відомими артистами та колективами тощо. Переможці лотереї отримають виграні ними подарунки особисто у встановлений час та у встановлених місцях зберігання відповідних речей, або поштою”, – каже директор Міського палацу мистецтв Євгеній Майданик.

Також він додає, що кожен квиток – це внесок у допомогу ЗСУ, а приємним бонусом є цікаві подарунки від зіркових друзів.

Зокрема, серед призів лотереї:

  • картина з пам’ятними місцями Вінниці з колекції міського голови Сергія Моргунова;
  • футболка капітана Збірної України Андрія Ярмоленка з підписами усієї команди;
  • індивідуальне музичне поздоровлення від Pianoboy – Дмитра Шурова;
  • рожева панама від лідера гурту Kalush Orchestra з автографами;
  • брендове худі від Павла Зіброва;
  • унікальна біографічна книга про легендарні мультфільми «Острів скарбів», «Пригоди капітана Врунгеля» від актора Віктора Андрієнка й відомих художників-мультиплікаторів, також із автографами;
  • футболки та фірмова атрибутика від Dizel Studio з автографами акторів;
  • м’яч від Асоціації Футболу України з підписами легенд українського футболу;
  • дизайнерські футболки із авторськими патріотичними принтами та інші подарунки.

На благодійному концерті виступлять колективи і вихованці Міського палацу мистецтв та інші артисти.

Глядач в режимі онлайн зможе відстежувати власний ідентифікатор (номер квитка). Зіставлення ідентифікаторів та персоніфікація переможців відбуватиметься після завершення процедури розіграшу.

“Концерт та розіграш транслюватиметься в режимі онлайн. В проміжках між концертними номерами відбуватиметься розіграш лотереї між глядачами, які придбали квитки на онлайн-концерт. Більше квитків – більше шансів отримати подарунки! Тому купуйте вже і одразу декілька. Розіграш в прямому ефірі відбудеться 15 червня о 16:00 на радіо «Місто над Бугом» – 101.8FM. У студії для вас наживо виступатимуть Лесик і Карпо, гурт «Sunrise» та Влад Гнатовський. Кількість місць та квитків «в одні руки» – необмежена! Допоможемо ЗСУ разом! Разом – до перемоги!” – наголошує Євгеній Майданик.

Детальну інформацію щодо благодійного концерту-лотереї можна отримати на сторінках організаторів: https://www.facebook.com/vinmpm або за номерами: (063) 6686768, (098) 4797252.

 

 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня