, 11 Серпня
booked.net

Вихованці Вінницького ліцею цивільного захисту здобули максимальний бал Національного мультипредметного тесту

Воронков Дмитро та Хорост Богдан, випускники Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця), показали блискучі результати під час складання Національного мультипредметного тесту. Дмитро набрав з математики, а Богдан – з української мови найвищий бал – 200!

Хлопці поставилися до складання мультипредметного тесту з усією відповідальністю, щодня вони приділяли багато часу підготовці, не забуваючи про систематичне повторення матеріалу та відпочинок. Для вихованців складання НМТ – надзвичайно важливий крок у житті, адже саме він буде визначати їх подальший вступ у заклади вищої освіти України.

Наполегливо навчаючись у Ліцеї цивільного захисту, вони ще два роки тому визначилися зі своїм покликанням – хочуть стати рятувальниками та здобути одну з найблагородніших професій сьогодення та присвятити своє життя порятунку людей.

«Сьогодні одне з їх першочергових завдань уже виконано – вони чудово здали НМТ, залишається ще одне – вступити до Львівського державного університету з безпеки життєдіяльності, де вони продовжуватимуть здобувати знання та стануть на крок ближчим до здійснення своєї мрії. Дмитро та Богдан своїм прикладом показали, що здати НМТ на 200 балів – це можливо, і бажають кожному випускнику показати достойний результат. Віримо у майбутніх вогнеборців та щасливої їм долі на нашій любій Батьківщині!», – повідомив начальник Ліцею Володимир Коцюр.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня