, 10 Червня
booked.net

“Вихователь безпеки”: рятувальники, поліцейські та освітяни реалізують новий проєкт у Ладижинській громаді

9 лютого у рамках реалізації проєкту “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”, у поліції області відбулася робоча зустріч учасників та підписання меморандуму про співпрацю та партнерство. 

Участь у заході взяли начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко, заступник начальника ГУ ДСНС у Вінницькій області Олег Сторожук, заступник начальника управління освіти та науки Департаменту гуманітарної політики Вінницької військової адміністрації Анатолій Калєтник та виконуючий обов’язки голови Ладижинської міської територіальної громади Олександр Коломієць.

Сьогодні ми продовжуємо реалізацію проєкту на території області, адже питання безпеки було і залишається пріоритетним, особливо в умовах воєнного стану. Це третя громада в нашому регіоні, в якій буде сформовано безпекове освітнє середовище для захисту дітей від всіх форм насильства, аби діти, за яких ми всі разом з вами відповідаємо, почували себе у безпеці, – зазначив начальник поліції області Іван Іщенко.

В Ладижинській громаді впроваджують проєкт "Вихователь безпеки"

Проєкт створено за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України. Його ключовою метою є виявлення негативних ризиків у дитячому середовищі, а також ужиття заходів щодо їх усунення.

Представники від громади, із якою було підписано меморандум, протягом місяця проходитимуть навчання у місті Львів. По завершенню отримають відповідні сертифікати та розпочнуть роботу як спеціалісти з безпеки. Їх обов’язок – виявляти, припиняти і запобігати правопорушенням в дитячому середовищі, забезпечувати охорону безпеки під час проведення освітніх заходів, контролювати дотримання прав дитини на здобуття освіти, проводити профілактичну роботу з учасниками освітнього процесу, – інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

В Ладижинській громаді впроваджують проєкт "Вихователь безпеки"

Нагадаємо, що до реалізації проєкту “Вихователь безпеки” долучилися Жмеринська та Тростянецька громади.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня