Вівторок, 9 Березня
booked.net

Вимагаємо від Кабміну вжити невідкладних заходів щодо справедливого зниження цін на газ – офіційна заява партії «Українська Стратегія Гройсмана» на Вінниччині

Партія «Українська стратегія Гройсмана» оприлюднила офіційну заяву щодо недопущення підвищення цін на енергоносії для населення. В УСГ констатують, що нинішня ціна на газ – одна з найвищих за усю історію незалежної України. А підвищення тарифів у партії називають різким і економічно необґрунтованим.

«Початок 2021 року розпочався для жителів Вінниччини з неприємного «сюрпризу» від київської влади – з 1 січня для населення подорожчали вартість природнього газу, його розподілу та транспортування, що потягне за собою підвищення цін на теплову енергію.

Окрім того, ціна на природній газ для населення Вінницької області в січні 2021 року становитиме 9,89573 грн за кубометр, що є одним із найвищих тарифів на газ в Україні. Така ситуація – неприпустима, адже платоспроможність населення значно знизилась, відповідно, підвищення тарифів на комунальні послуги призведе до зростання заборгованості в проплатах за комунальні послуги», – значиться у заяві.

У заяві «Української стратегії Гройсмана» звертають увагу не те, що політка нинішньої НКРЕКП спрямована на постійне підвищення тарифів. А в умовах тривалого карантину, економічного спаду і зниження доходів населення це призведе лише до негативних наслідків.

«Ціни на енергоносії мають бути не вищими за рівень 2020 року, – заявляють в УСГ. – Вимагаємо від Кабінету Міністрів України:

  • вжити невідкладних заходів щодо справедливого зниження цін на газ, адже Нафтогаз придбав його значно дешевше ніж продає людям.
  • відновити масштабну програму субсидій для родин, які потребують соціальної підтримки».

 

Новини

5 Березня
4 Березня
3 Березня