, 18 Червня
booked.net
7 Вересня, 2020, 17:05

“Я радий долучитися до команди найуспішнішого з Прем‘єрів України”, – очільник Іванівської ОТГ Михайло Кулик

Голову Іванівської об’єднаної територіальної громади Михайла Кулика можна вважати одним з найамбітніших менеджерів самоврядування на Вінниччині – він не приховує намірів перетворити свою ОТГ на кращу в області. Реалізувати свої плани він сподівається у складі «Української Стратегії Гройсмана» – саме тому й долучився до неї. Вочевидь, у команді Володимира Гройсмана все більше ефективних лідерів самоврядування вбачають союзників та однодумців, з якими можна реалізовувати  проекти розвитку громад, змінювати життя земляків на краще.

Іванівську ОТГ, яка була створена наприкінці 2017 року, міг очолити лише виключно амбітний й ініціативний лідер. Саме таким став Михайло Кулик, який послідовно здобув і фах тракториста у профтехучилищі, а згодом – вищу освіту у столичному університеті. Перший очільник новоствореної громади активно використовує туристичний потенціал історичної Янівщини – яскравим доказом цьому слугує проєкт «Янівські вихідні», котрий поєднує вивчення минулого рідного краю зі спортивним велопробігом. Втім, й господарник з нього вийшов непоганий: за два роки бюджет Іванівської ОТГ збільшився у чотири рази.

Михайло Кулик переконаний: у складі «Української Стратегії Гройсмана» він зможе зробити на благо громади набагато більше, аніж самотужки.

  • Команда Гройсмана ніколи не полишала поза увагою потреби земляків, – пояснює свій вибір пан Михайло. – Так було й навесні, коли спецфонд «СтопВірус» допомагав нашим медикам – тоді я також долучився до його роботи в якості координатора. Так сталося і влітку, коли команда Володимира Борисовича ініціювала створення «Стратегії-2030» для кожної громади Вінниччини. Природно, нас це також цікавить – громада збільшуватиметься, й на нові виклики ми мусимо мати відповідь стратегічного рівня. Я переконаний, що у складі «Української Стратегії Гройсмана» я зможу зробити для земляків набагато більше, ніж самотужки. Загалом, Володимир Гройсман на посаді прем’єр-міністра показав результати роботи кращі, ніж інші керівники Уряду України за весь час незалежності. Саме тому я в цій команді, й іншої мені непотрібно. Будувати успішну Україну починаємо з Вінниччини!

 

Нагадаємо, останнім часом все більше лідерів місцевого самоврядування долучаються до “Української Стратегії Гройсмана”, вбачаючи у ній нову політичну платформу для конструктивної співпраці на благо громад.

Останні новини

Новини

17 Червня
16 Червня