, 10 Червня
booked.net

Ягуар та уссурійська тигриця: у Подільському зоопарку з’явилися тварини-переселенці

Одразу дві екзотичні тварини – усурійська тигриця та ягуар – стали мешканцями Подільського зоопарку. Про це повідомив директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолій Іванець.

За його словами, обидва хижаки через війну стали вимушеними переселенцями. До Вінниці вони прибули з приватного зоопарку, який працював на Одещині.

– Через бойові дії там стало небезпечно і для людей, і для тварин, – розповів Анатолій Іванець. – Власники зоопарку виїхали звідти, а звірів передали в інші, більш спокійні регіони.

Директор Подільського зоопарку Євген Ткачик зазначає, що тигриця та ягуар – зовсім молоді тварини, їм – по три роки, й вони ще не досягли статевої зрілості.

– Із кліток, в яких їх нам доставили, переселяємо тварин на територію зоопарку, – каже Євген Ткачик. – Намагатимемося створити для них найбільш придатні умови. А згодом, сподіваюсь, побудуємо для хижаків спеціальні вольєри.

Директор додає, що харчуванням усі мешканці Подільського зоопарку забезпечені. На екскурсіїї нині  приходять і жителі Вінниччини, і переселенці з найбільш постраждалих областей України, які перебувають у нашій області.

Несподіване поповнення Подільського зоопарку доволі рідкісними тваринами голова обласної Ради Вячеслав Соколовий назвав доброю новиною.

– У житті, за будь-яких умов, має бути позитив, – сказав Вячеслав Соколовий. –  Після перемоги допоможемо нашому зоопарку облаштувати нові вольєри. Подільський зоопарк буде ще кращим! Він має радувати людей!

Вячеслав Соколовий також звернувся до жителів області з проханням нині підтримати Подільський зоопарк.

– Наш зоопарк із 19 березня працює. Гроші від продажу вхідних квитків йдуть на харчування тварин. А відвідувачі отримують цікаву екскурсію та позитивні емоції, – каже Вячеслав Соколовий. –  Можна придбати квитки й онлайн, а відвідати Подільський зоопарк у зручний для вас час. Сьогодні така ситуація, що всі ми маємо допомагати одне одному і тваринам – також.

Довідково: Каса Подільського зоопарку працює з 9-ї до 18-ї години. Вартість квитків не змінилась.  Вхідний квиток для дорослого коштує 70 гривень, для дітей віком до трьох років – вхід безкоштовний, для дітей  віком від 3 до 6 років – 10 гривень,  для учнів/студентів – 30 гривень.

Придбати квитки онлайн можна за посиланням: https://tickets.karabas.com/PublicApi/TicketWidgetSvg.aspx?__uid=MHwwwfu3Jsz0sTx3E171rw&lang=ru&event=1994529737

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня